Ahmet BAYRAKDAR çeyrek asırlık mesleki hayatında bilimsellikten ödün vermeden, gerek kendini yetiştirmesi ve gerekse de mesleğe pozitif bakan adayları en iyi şekilde yetiştirmesi sayesinde kısa zamanda geniş bir kadroya ulaşmıştır.

Her ülkenin profesyonel halı tamircilerini de tanıyarak ve hatta Türkiye’ye getirerek organize çalışmalara imza atmıştır. Mesleki bu yaklaşım Ahmet Bayrakdar‘ın bilgiye hızlı ulaşmasını sağlamışken talep olduğunda da halının nitelik ve niceliğine göre hızlı çözüme ulaşması konusunda da katkılar sağlamıştır.

İstanbul’da antika tamir firmalarının ilklerinden olan Ahmet BAYRAKDAR çok sayıda profesyonel ekibi ile, halılarınızın yırtılması, sökülmesi, renk deformasyonu gibi istenmeyen durumlara maruz kalması halinde, yerinde tesbit ile ya da restorasyon merkezine gönderilme durumunda analizi yapılıp hızlı bir şekilde yapılacaklar size rapor edilmektedir.

Sevgili halı severler, halı tamiri öyle basit bir iş degildir, örnegin bir tekstil yamalıgı anlayışıyla yapılan bir ürün hizmeti asla degildir. Halı tamiri, çok ince bir zenaattır, malesef son yıllarda otoparklar bile halı yıkar ve tamir yapar oldular, bu üzücü bir durum ama bunun önüne geçmek siz degerli müşterilrimizin elindedir. O güzelim halılarınızı nereye tamire vereceginizi lütfen iyi araştırın mümkünse gidin ve tamir atölyesini görün. Halı tamiri konusunda firmamızın kapısı siz degerli müşterilerimize herzaman açıktır. Yılların getirdigi halı tamiri tecrübesiyle firmamız sizlere gerçek halı tamir hizmeti vermektedir, yaptıgımız halı tamirleri nin belirsiz olma garantisiyle hizmet vermekteyiz, renk ve model ve ayrıca halı tamirinde kullanılan mataryaller yüzde yüz halının o yöresinin malzeme ve ipleridir. Halı tamirinden sonra yıllarca asla renk atma ve bozulma yapmadan gönül rahatlıgı ile kullanabilirsiniz. Halınızın tamirinde verdiginiz paranın karşılıgını alabilmeniz açısından halı tamir firmamızı tercih etmeniz hem halınızın saglığı hem de sizlerin mutluluğu açısından elzem bir durumdur.

ANTİKA EL DOKUMA HALI MI SATIN ALMAK DÜSÜNÜYORSUNUZ? BİZDEN YARDIM İSTEYEBİLİRİNİZ!